kupony rabatowe

Super promocje


Ostatnie Gazetki

Ostatnie artykuły

Tags©

Gazetka IKEA

Konkursy w marketach

Logowanie

Meta Tags

ulotki promocyjne makro promocje lidl promocje biedronka promocje kaufland promocje auchan promocje tescopromocje gazetki lidl gazetki biedronka gazetki tesco promocyjne ulotki ulotki lidl ulotki tesco ulotki kaufland ulotki biedronka promocje tanie zakupy ulotki agd rtv markety hipermarkety

Stat


.

Carrefour gazetka od 28.09 do 3.10.2011

CarrefourProgram Rodziynka to pierwszy na polskim rynku supermarketów program lojalnościowy, który został uruchomiony 8 listopada 2006 roku. Projekt Rodziynka powstał w oparciu o międzynarodowe doświadczenia Grupy Carrefour, a jego zasady - zaadoptowane do oczekiwań najbardziej wymagających polskich klientów - zostały opracowane na podstawie trwających blisko dwa lata szczegółowych badań. Do tej pory do programu Rodziynka przystąpił już ponad milion klientów. Gazetka Carrefour
Program Rodziynka to wartość dodana dla Klientów, regularnie odwiedzających sklepy Carrefour Express - przy każdych zakupach kupujący zbierają punkty, które potem mogą wymienić na: prezenty ze specjalnego katalogu, bony rabatowe bądź doładowania w sieci MOVA.
Gazetka Carrefour
Przystąpienie do programu jest bezpłatne i opiera się na prostych i czytelnych dla wszystkich zasadach. Każde zakupy premiowane są punktami w zależności od wartości kupionych produktów. Dodatkowe punkty przyznawane są za zakup artykułów marki własnej Carrefour, a także produktów będących na promocji w danym miesiącu. Dla wygody klientów, do karty podstawowej Rodziynka są dołączane dwie karty breloczki, które można rozdać bliskim - to rozwiązanie pozwala gromadzić punkty na wspólnym koncie.
Gazetka Carrefour
Oferta nagród jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każdy uczestnik programu z pewnością znajdzie coś dla siebie. Największą popularnością cieszą się takie prezenty jak zestawy talerzy, szklanek i kieliszków oraz gra domino. Klienci mogą odebrać najdroższe prezenty, warte 5000 punktów, już po dziewięciu miesiącach regularnego robienia zakupów dla czteroosobowej rodziny.

Specjalnie dla klientów Carrefour uruchomił także w marcu stronę internetową www.rodziynka.pl, za pośrednictwem której klienci będą mogli zapisać się do programu, sprawdzać ofertę i stan punktów na swoim koncie. W przyszłości strona Rodziynki ma być platformą służącą do komunikacji z Klientami drogą e-mailową.

Gazetka Avans

Gazetki Jysk

Gazetka Intermarche

Gazetki Media Markt

Media Markt promocje


Media Markt promocje

Gazetki RTVeuroAGD

RTV euro AGD promocje


RTV euro AGD promocje

Gazetka Textil Market

Textil Market promocje


Textil Market promocje
Wygenerowano w sekund: 0.07
2,059,800 unikalne wizyty